ראשי » ממ"ד » דלת ממ"ד לבית מגורים פרטי – ליצירת מרחב מוגן בטוח

דלת ממ"ד לבית מגורים פרטי – ליצירת מרחב מוגן בטוח

אומנם בכל אחד מהחדרים בבית שלכם, מאוחסנים החפצים והרהיטים החשובים ביותר של המשפחה, והם כולם חשובים. אך יש רק חדר אחד בבית שאותו חייבים לשמור כשירות ומוכנות מלאה למקרה אסון. החדר הזה הוא המרחב המוגן (ממ"ד) שלכם. כחלק מהכנת הממ"ד הביתי, חשוב לבדוק שאכן דלת ממ"ד עומדת בתקן ואטומה לחלוטין.

החוק בישראל, מחייב בתהליך ההקמה של בניינים ובתים חדשים, גם הקמה של מרחב מוגן (ממ"ד). ממ"ד שעומד לפי הסטנדרטים שנקבעו על ידי פיקוד העורף. כחלק והדרישות של המרחב המוגן, עליכם לוודא כי יש לכם דלת ממ"ד חזקה, אטומה ותקינה. דלת זו שומרת על כל בני המשפחה בטוחים ושלמים, במקרה חירום. אם יש לכם חששות ושאלות, חשוב שתדעו שאתם לא לבד ואתם יכולים לקבל את כל התשובות שאתם צריכים בנוגע לעבודות קיצור דלת ממ"ד, או תיקון דלת ממ"ד, בכתבה הבאה.

רוצים לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית לדלת ממ"ד לבית? השאירו פרטים

האם ניתן לבצע תיקון דלת ממד?

במקרה שבו יש לכם צורך לבצע תיקון דלת ממ"ד זה כנראה מהסיבות הבאות. או תקלה במערכת המכנית או בגלל הצורך לבצע קיצור דלת ממ"ד כתוצאה משיפוץ בדירה שלכם. תצטרכו לבצע את התיקון במהירות האפשרית כדי להבטיח שיש לכם ממ"ד תקין למקרה חירום.
בוודאי ובוודאי אם אתם מתגוררים באזורים שבהם יש היתכנות גבוהה יותר לאזעקות או אירועים שדורשים שימוש בממ"ד, תיקון דלת ממד היא משימה שאסור לכם לדחות ואתם חייבים לבצע על הצד הטוב ביותר. כמובן שצריך להתאים את השירותים שאתם מקבלים אנשי המקצוע, למצב בו נמצאת הדלת שלכם. בעת הזו, יצטרכו לבצע את העבודות בזהירות המתבקשת, כדי לא לפגוע במבנה הדלת. אל תשכחו שמדובר על דלת חשובה מאוד, והעבודה תוך משנה זהירות, היא קריטית להצלחת התיקון כולו.

מה היא החשיבות של דלת ממד בבית פרטי?

לא רק בבית הפרטי, אלא בעצם בכל מקום שבו יש צורך להחזיק מרחב מוגן. דלת ממד היא אלמנט מרכזי באפקטיביות של חדר המרחב המוגן. בין אם במקלט או בבית, דלת ממד עשויה מברזל, חזקה ועוצמתית, עם נעילה ברמה מאוד גבוהה. דלת ממד היא מוצר שמיוצר באופן ייחודי להתמודדות עם אירועים שונים. לדוגמא רעידות אדמה, נפילות טילים ואירועים של נפילות טילים כימיים מסוגים שונים. זאת אומרת, שהתקינות והיציבות של דלת זו היא חשובה במיוחד. התמודדות עם אירועים שיכולים לקרות באורח החיים ובמציאות הישראלית. אנחנו לא יכולים להתעלם מהעובדה שאנחנו חיים במדינה שבה מצבי חירום הם חלק מהשגרה. לכן, אי אפשר להזניח את הטיפול והתחזוקה של הממד לאורך שנות החיים שלכם בבית.

מה הן העלויות לטיפול ולתחזוקה של דלת ממד?

בכל מה שנוגע להתקנה, טיפול או תיקון בעיות של דלת ממד מחיר העבודה הוא בהחלט פרמטר שאתם צריכים לבחון לעומק. בעיקרון, נותני השירותים השונים מציגים את התמחור שלהם לטובת עבודות תיקון דלת ממד או קיצור דלת ממד, כך שאתם יכולים לבחור את הפתרון הנכון ביותר לכם מספיק גם על בסיס פרמטר של מחיר. יחד עם זאת, אל תשכחו שמדובר על מוצר שצריך לעמוד במבחן בשעת חירום בלבד. על כן, הרמה הטכנית והמקצועית של התיקון שאותו אתם רוצים לקבל, חייבת להיות רמה גבוהה במיוחד. אנשי מקצוע עם המלצות, כאלו שמכירים את הדרישות של פיקוד העורף ויודעים איך לעזור לכם להתמודד עם כל בעיה, יכולים להיות האנשים הכי חשובים בתהליך התיקון כולו.

בתמונה: דלת ממ"ד סטנדרטית

שאלות ותשובות

כמה עולה דלת ממ"ד לבית?

דלת ממ"ד לבית יכולה לעלות 2,500-4,500 ש"ח בתוספת מע"מ. על מנת לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית, היכנסו לאתר והשאירו פרטים.

האם השירות שלכם הוא בכל הארץ?

כמובן. אנו נותנים שירות ללקוחות בכל הארץ ובאספקה מהירה.

האם ניתן להתקין דלת פנים לממ"ד?

כמובן. ניתן להתקין דלת פנים התואמת לדלתות הבית בחלק הפנימי של הממ"ד. לייעוץ וקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים באתר ונציג יחזור אליכם.

האם התקנת דלת ממ"ד נעשית על המשקוף הקיים בבית?

כן, אך ישנם מקרים שלא ניתן לעשות זאת. התקנת דלת ממ"ד נעשית בדרך כלל על המשקוף הקיים אך ישנם ממ"דים שלהם לא ניתן להתקין על גבי המשקוף. כדי לדעת האם ניתן לעשות זאת, היכנסו לאתר והשאירו פרטים ונחזור אליכם עם כל הפרטים.

התקנת דלת פנים לממ"ד עם משקוף קיים מקטינה את פתח הדלת?

אכן. התקנת דלת פנים לממ"ד מקטינה את הפתח בסביבות 10 ס"מ.